3. Cener 2022 rezultati - 16. 04. 2022 09:30 Embed

dužina:9,75 km

Na Veliku subotu odvožen je lijep i sunčan Cener.
Nastupilo je 44 biciklista i biciklistice (3).
Vidimo se 23.4. u 9:30
Pretprijave od 8:45


# Prezime i ime Klub Vrijeme Kasni Avg Bodovi
1. Benger Janko BK Roda 00:25:57 00'' 22,5 km/h 77,07
2. Rupčić Dino BK Dinamo 00:26:13 00:00:16 22,3 km/h 76,29
3. Bratić Ivan BK Dinamo 00:26:28 00:00:31 22,1 km/h 75,57
4. Šomođi Vanja BBK Asi 00:26:29 00:00:32 22,1 km/h 75,52
5. Marojević Ivan BK Dinamo 00:27:26 00:01:29 21,3 km/h 72,90
6. Svilokos Jakov Gbt Tuškanac 00:27:53 00:01:56 21,0 km/h 71,73
7. Greiner Ivan Gbt Tuškanac 00:27:58 00:02:01 20,9 km/h 71,51
8. Beđić Matija BK Vid Ročić 00:28:04 00:02:07 20,8 km/h 71,26
9. Kovačević Sandy BK Rijeka 00:28:05 00:02:08 20,8 km/h 71,22
10. Kvasina Matija Škola biciklizma Zagreb 00:28:08 00:02:11 20,8 km/h 71,09
11. Tisaj Jan Perutnine Ptuj 00:29:23 00:03:26 19,9 km/h 68,07
12. Pielić Marko BK Dinamo 00:29:40 00:03:43 19,7 km/h 67,42
13. Crnogorac Filip BK Ciklus 00:30:14 00:04:17 19,4 km/h 66,15
14. Hrnkaš Bruno Pogi team 00:30:22 00:04:25 19,3 km/h 65,86
15. Sesar Vlatko BK Dinamo 00:30:43 00:04:46 19,1 km/h 65,11
16. Dovranić Dario BK Ivanić 00:30:44 00:04:47 19,0 km/h 65,08
17. Klarić Zvonimir BBK T REX 00:31:13 00:05:16 18,7 km/h 64,07
18. Kvasina Danijel Škola biciklizma Zagreb 00:31:48 00:05:51 18,4 km/h 62,89
19. Cestar Vinko Individualac 00:31:58 00:06:01 18,3 km/h 62,57
20. Vučković Zoran BBK T-rex 00:32:26 00:06:29 18,0 km/h 61,66
21. Antolović Ranko BK Sokol 1887 00:32:27 00:06:30 18,0 km/h 61,63
22. Torre Petar SOLI DACHAU 00:32:54 00:06:57 17,8 km/h 60,79
23. Hirš Teodor BBK Asi 00:33:00 00:07:03 17,7 km/h 60,61
24. Kukec Nikola BK Dinamo 00:34:09 00:08:12 17,1 km/h 58,57
25. Tomičić Branko BK Ciklus 00:34:40 00:08:43 16,9 km/h 57,69
26. Tomšić Zlatko TK Jarun 00:34:49 00:08:52 16,8 km/h 57,44
27. Crneković Ivan Individualac 00:34:50 00:08:53 16,8 km/h 57,42
28. Govorčin Damir Pavao Škola biciklizma Zagreb 00:35:22 00:09:25 16,5 km/h 56,55
29. Pekez Tomislav BK Ciklus 00:36:42 00:10:45 15,9 km/h 54,50
30. Puzek Ivan BK BicKultura 00:36:59 00:11:02 15,8 km/h 54,08
31. Vučković Darinka BBK T-rex 00:38:09 00:12:12 15,3 km/h 52,42
32. Kaić Željko BK Ciklus 00:39:14 00:13:17 14,9 km/h 50,98
33. Sarić Jakov Škola biciklizma Zagreb 00:40:29 00:14:32 14,5 km/h 49,40
34. Tomić Milan Škola biciklizma Zagreb 00:41:28 00:15:31 14,1 km/h 48,23
35. Hercegovac Sven Individualac 00:42:51 00:16:54 13,7 km/h 46,67
36. Drinovac Bernard BK Dinamo 00:44:17 00:18:20 13,2 km/h 45,16
37. Putak Mario BK Krpelj 00:44:24 00:18:27 13,2 km/h 45,05
38. Franceschi Ivica Individualac 00:44:47 00:18:50 13,1 km/h 44,66
39. Mikuljan Boris RBK Dukat 00:46:42 00:20:45 12,5 km/h 42,83
40. Kundih Damir BK Krpelj 00:46:52 00:20:55 12,5 km/h 42,67
41. Putak Nataša Škola biciklizma Zagreb 00:51:33 00:25:36 11,4 km/h 38,80
42. Bilić Bruno Buby BK Aks Stankovci 00:54:38 00:28:41 10,7 km/h 36,61
43. Trkulja Dubravko Škola biciklizma Zagreb 00:55:48 00:29:51 10,5 km/h 35,84
44. Kefeček Tamara S kauča na Sljeme 01:20:07 00:54:10 7,3 km/h 24,96