Cener rezultati - 10. 10. 2020 09:00 Embed

dužina:9,75 km

PRIJAVE: 8:30 kod Info centra PP Medvednica. (parkiralište Bliznec)
Predprijave (za one koje dolaze prvi put u 2020): https://forms.gle/2EwjsEXHdiMLLDGPA
START: 9:00, na serpentini 200m iznad upravne zgrade PP Medvednica.
CILJ: prije spoja s planinarskom stazom Leustek.
DUŽINI: 9,75 km
STAZA: https://www.strava.com/clubs/72281/group_events/571413
STARTNINE: 20kn
KATEGORIJE: medalje za prvo troje u muškoj i ženskoj kategoriji


# Prezime i ime Klub Vrijeme Kasni Avg Bodovi
1. Gunjević Bojan BK Roda 00:24:57 00'' 23,5 km/h 80,16
2. Benger Janko BK Roda 00:24:58 00:00:01 23,4 km/h 80,11
3. Ribić Dean BK Ciklus 00:29:35 00:04:38 19,8 km/h 67,61
4. Sesar Vlatko BK Dinamo 00:29:39 00:04:42 19,7 km/h 67,45
5. Bratić Ivan BK Dinamo 00:29:59 00:05:02 19,5 km/h 66,70
6. Pečnjak Filip Gbt Tuškanac 00:30:20 00:05:23 19,3 km/h 65,93
7. Vlašić Hrvoje BK Ciklus 00:30:30 00:05:33 19,2 km/h 65,57
8. Kruhak Domagoj BK Dinamo 00:31:28 00:06:31 18,6 km/h 63,56
9. Borović Bojan Individualac 00:31:36 00:06:39 18,5 km/h 63,29
10. Antolović Ranko BK Sokol 1887 00:31:49 00:06:52 18,4 km/h 62,86
11. Vrbanac Nikola Individualac 00:32:18 00:07:21 18,1 km/h 61,92
12. Radas Ante Individualac 00:32:19 00:07:22 18,1 km/h 61,89
13. Kolarek Željko Individualac 00:32:20 00:07:23 18,1 km/h 61,86
14. Vučetić Željko   00:32:26 00:07:29 18,0 km/h 61,66
15. Beus Marko BK Dinamo 00:32:44 00:07:47 17,9 km/h 61,10
16. Biondić Luka Individualac 00:33:48 00:08:51 17,3 km/h 59,17
17. Tomičić Branko BK Ciklus 00:33:54 00:08:57 17,3 km/h 59,00
18. Lypolt Hrvoje BK Ciklus 00:34:56 00:09:59 16,8 km/h 57,25
19. Kaštelan Krešimir BK Mag-Rab 00:34:57 00:10:00 16,7 km/h 57,22
20. Petrlić Lovro BK Krpelj 00:35:14 00:10:17 16,6 km/h 56,76
21. Dutković Matej Individualac 00:35:15 00:10:18 16,6 km/h 56,74
22. Šimpović Damir BK Dinamo 00:35:16 00:10:19 16,6 km/h 56,71
23. Sever Petar Individualac 00:35:25 00:10:28 16,5 km/h 56,47
24. Vončina Tomislav BK Sokol 1887 00:35:27 00:10:30 16,5 km/h 56,42
25. Jovanovac Branko TK Swibir 00:35:34 00:10:37 16,5 km/h 56,23
26. Krleža Zoran Individualac 00:35:54 00:10:57 16,3 km/h 55,71
27. Cestar Vinko Individualac 00:36:51 00:11:54 15,9 km/h 54,27
28. Galić Hrvoje KEKS Virovitica 00:37:48 00:12:51 15,5 km/h 52,91
29. Franceschi Ivica Individualac 00:38:56 00:13:59 15,0 km/h 51,37
30. Pekez Tomislav BK Ciklus 00:39:58 00:15:01 14,6 km/h 50,04
31. Brnjak Deni Individualac 00:40:11 00:15:14 14,6 km/h 49,77
32. Bratić Mateo BK Dinamo 00:41:22 00:16:25 14,1 km/h 48,35
33. Bartol Kristijan Individualac 00:41:57 00:17:00 14,0 km/h 47,68
34. Vujić Ivan BK Našice 00:42:35 00:17:38 13,7 km/h 46,97
35. Herceg Tomislav Individualac 00:42:59 00:18:02 13,6 km/h 46,53
36. Koralija Srećko BK Dinamo 00:43:46 00:18:49 13,4 km/h 45,70
37. Markovina Dominik Gbt Tuškanac 00:44:42 00:19:45 13,1 km/h 44,74
38. Mikuljan Boris BK Dukat 00:49:27 00:24:30 11,8 km/h 40,44
39. Hršak Renata BK Krpelj 00:49:57 00:25:00 11,7 km/h 40,04
40. Hečimović Marko Individualac 00:59:27 00:34:30 9,8 km/h 33,64
41. Satinović Antonio Individualac 00:59:29 00:34:32 9,8 km/h 33,62