7. kolo Cenera 2018 rezultati - 03. 11. 2018 10:00 Embed

dužina:9,75 km

Na 7. jesenskom kolu Cenera nastupilo je 35 bicik -ista / -ica.
Najbrža je bila od žena Danijela Horvat s 0:54:16 (MTB), a od muža Gregor Sikošek s 0:26:29.


# Prezime i ime Klub Vrijeme Kasni Avg Bodovi
1. Sikošek Gregor JB Team Novo Mesto 00:26:29 00'' 22,1 km/h 75,52
2. Mercina Matej JB Team Novo Mesto 00:26:31 00:00:02 22,1 km/h 75,42
3. Jordan Dejan KD Papež Podgorje 00:26:38 00:00:09 22,0 km/h 75,09
4. Bratić Ivan BK Dinamo 00:28:14 00:01:45 20,7 km/h 70,84
5. Vesel Jože KD Papež Podgorje 00:28:33 00:02:04 20,5 km/h 70,05
6. Grusovnik Matijaž ŠD Riki Team 00:29:32 00:03:03 19,8 km/h 67,72
7. Gorjanec Dušan KD Papež Podgorje 00:30:09 00:03:40 19,4 km/h 66,33
8. Bratkovič Aljaž JB Team Novo Mesto 00:30:52 00:04:23 19,0 km/h 64,79
9. Stepanić Vjeran BK Ciklus 00:31:23 00:04:54 18,6 km/h 63,73
10. Klemen Žibert JB Team Novo Mesto 00:31:37 00:05:08 18,5 km/h 63,26
11. Kruhak Domagoj Individualac 00:31:50 00:05:21 18,4 km/h 62,83
12. Jerelte Gregor JB Team Novo Mesto 00:32:10 00:05:41 18,2 km/h 62,18
13. Alimović Mario BK Dinamo 00:32:35 00:06:06 18,0 km/h 61,38
14. Kovačić Mario Individualac 00:32:42 00:06:13 17,9 km/h 61,16
15. Tomičić Branko BK Ciklus 00:32:47 00:06:18 17,8 km/h 61,01
16. Radas Ante Individualac 00:32:51 00:06:22 17,8 km/h 60,88
17. Zlatanović Simon TKNM 00:34:54 00:08:25 16,8 km/h 57,31
18. Lypolt Hrvoje BK Ciklus 00:35:12 00:08:43 16,6 km/h 56,82
19. Torre Petar SOLI DACHAU 00:36:28 00:09:59 16,0 km/h 54,84
20. Peurača Vedran Individualac 00:37:58 00:11:29 15,4 km/h 52,68
21. Matošević Milan Individualac 00:38:17 00:11:48 15,3 km/h 52,24
22. Vernede Stephane Škola biciklizma Zagreb 00:40:04 00:13:35 14,6 km/h 49,92
23. Judeš Andrej JB Team Novo Mesto 00:40:32 00:14:03 14,4 km/h 49,34
24. Gršič Marko JB Team Novo Mesto 00:40:33 00:14:04 14,4 km/h 49,32
25. Car Danijel JB Team Novo Mesto 00:40:38 00:14:09 14,4 km/h 49,22
26. Brnjak Deni BK Opušteno 00:40:58 00:14:29 14,3 km/h 48,82
27. Bartol Kristijan Individualac 00:41:00 00:14:31 14,3 km/h 48,78
28. Dorotić Domagoj TK 3max 00:41:01 00:14:32 14,3 km/h 48,76
29. Herceg Tomislav Individualac 00:44:31 00:18:02 13,1 km/h 44,93
30. Mikuljan Boris RBK Dukat 00:45:18 00:18:49 12,9 km/h 44,15
31. Horvat Danijela AK Sljeme 00:54:16 00:27:47 10,8 km/h 36,86
32. Herceg Dario Individualac 00:54:18 00:27:49 10,8 km/h 36,83
33. Brezinščak Luka AK Sljeme 00:54:23 00:27:54 10,8 km/h 36,78
34. Dobrenić Nataša Namćorasta AK Sljeme 00:56:11 00:29:42 10,4 km/h 35,60
35. Vazdar Ivan Individualac 01:05:41 00:39:12 8,9 km/h 30,45