6. kolo Cenera 2018 rezultati - 06. 10. 2018 10:00 Embed

dužina:9,75 km

Na 6. Ceneru i prvom jesenskom nastupilo je 34 bicik -ista / -ica.
Najbrža je bila od žena Maja Bonačić s 0:35:53 (MTB), a od muža Bojan Gunjević s 0:26:27.


Cesta - muški

# Prezime i ime Klub Vrijeme Kasni Avg Bodovi
1. Gunjević Bojan BK Ciklus 00:26:27 00'' 22,1 km/h 75,61
2. Vrebac Vinko TK Swibir 00:26:57 00:00:30 21,7 km/h 74,21
3. Bratić Ivan BK Dinamo 00:28:32 00:02:05 20,5 km/h 70,09
4. Matošević Milan BK Dinamo 00:29:59 00:03:32 19,5 km/h 66,70
5. Bogdanić Robert BK Puls 00:30:39 00:04:12 19,1 km/h 65,25
6. Picek Gradimir Škola biciklizma Zagreb 00:30:57 00:04:30 18,9 km/h 64,62
7. Antolović Ranko BK Sokol 1887 00:31:16 00:04:49 18,7 km/h 63,97
8. Kruhak Domagoj Individualac 00:31:17 00:04:50 18,7 km/h 63,93
9. Alimović Mario BK Dinamo 00:32:46 00:06:19 17,9 km/h 61,04
10. Kukec Nikola Individualac 00:32:58 00:06:31 17,8 km/h 60,67
11. Beljić Gordan BK Stubaki 00:33:04 00:06:37 17,7 km/h 60,48
12. Čovran Milan Individualac 00:35:09 00:08:42 16,6 km/h 56,90
13. Mihetec Filip   00:35:15 00:08:48 16,6 km/h 56,74
14. Galinec Oliver BK Sveta Nedelja 00:38:48 00:12:21 15,1 km/h 51,55
15. Oreščanin Dražen   00:39:44 00:13:17 14,7 km/h 50,34
16. Jeromić Mateo BK Sljeme 00:41:06 00:14:39 14,2 km/h 48,66
17. Brnjak Deni BK Opušteno 00:41:06 '' 14,2 km/h 48,66
18. Matotek Andrijan BK Ciklus 00:41:06 '' 14,2 km/h 48,66
19. Bartol Kristijan Individualac 00:41:07 00:14:40 14,2 km/h 48,64
20. Sarađen Patrik BK Sljeme 00:41:23 00:14:56 14,1 km/h 48,33
21. Ditrih Vjekoslav BK Bumbar 00:44:54 00:18:27 13,0 km/h 44,54
22. Trivić Željko AK Sljeme 00:45:04 00:18:37 13,0 km/h 44,38
23. Gabud Petar BK Bumbar 00:45:53 00:19:26 12,8 km/h 43,59

Cesta - žene

# Prezime i ime Klub Vrijeme Kasni Avg Bodovi
1. Benički Marija BK Sljeme 00:37:49 00'' 15,5 km/h 52,89

MTB - muški

# Prezime i ime Klub Vrijeme Kasni Avg Bodovi
1. Tomičić Branko BK Ciklus 00:33:12 00'' 17,6 km/h 60,24
2. Zec Goran Individualac 00:36:49 00:03:37 15,9 km/h 54,32
3. Perlić Igor Individualac 00:37:21 00:04:09 15,7 km/h 53,55
4. Okorn Boris VK Jarun 00:37:48 00:04:36 15,5 km/h 52,91
5. Herceg Tomislav Individualac 00:41:39 00:08:27 14,1 km/h 48,02
6. Doležal Jan BTWIN 00:42:00 00:08:48 13,9 km/h 47,62
7. Piškorec Matija Individualac 00:52:53 00:19:41 11,1 km/h 37,82
8. Hlap Luka Individualac 00:54:36 00:21:24 10,7 km/h 36,63

MTB - žene

# Prezime i ime Klub Vrijeme Kasni Avg Bodovi
1. Bonačić Maja BK Ciklus 00:35:53 00'' 16,3 km/h 55,74
2. Dobrenić Nataša Namćorasta AK Sljeme 00:54:23 00:18:30 10,8 km/h 36,78