4. kolo Cenera 2018 rezultati - 01. 08. 2018 18:30 Embed

dužina:9,75 km

56 bicikl -ista / - ica
Najbrži je bio junior BK Zagreba Matija Lojen s vremenom 0:26:24


# Prezime i ime Klub Vrijeme Kasni Avg Bodovi
1. Lojen Matija BK Zagreb 00:26:24 00'' 22,2 km/h 75,76
2. Bjeloš Vedran Individualac 00:26:30 00:00:06 22,1 km/h 75,47
3. Bratić Mateo BK Dinamo 00:26:38 00:00:14 22,0 km/h 75,09
4. Koceić Marin BK Marijan 00:27:59 00:01:35 20,9 km/h 71,47
5. Bunčić Marko BK Ciklus 00:29:06 00:02:42 20,1 km/h 68,73
6. Orehovec Zoran BK Dinamo 00:29:14 00:02:50 20,0 km/h 68,42
7. Pletikosa Marko BK Ciklus 00:29:23 00:02:59 19,9 km/h 68,07
8. Kukec Nikola Individualac 00:30:37 00:04:13 19,1 km/h 65,32
9. Ivančan Vilim Individualac 00:30:37 '' 19,1 km/h 65,32
10. Jović Vedran TK 3max 00:31:28 00:05:04 18,6 km/h 63,56
11. Kišićek Perica TK 3max 00:32:03 00:05:39 18,3 km/h 62,40
12. Gašparić Robert Individualac 00:32:11 00:05:47 18,2 km/h 62,14
13. Krajnović Ivo BK Biker 00:32:29 00:06:05 18,0 km/h 61,57
14. Hodžić Dinko BK Strada 00:32:33 00:06:09 18,0 km/h 61,44
15. Tomičić Branko BK Ciklus 00:32:36 00:06:12 17,9 km/h 61,35
16. Tomašić Zlatko BK Sutla 00:33:12 00:06:48 17,6 km/h 60,24
17. Buhin Alan Gbt Tuškanac 00:33:24 00:07:00 17,5 km/h 59,88
18. Horvatić David Individualac 00:33:41 00:07:17 17,4 km/h 59,38
19. Komarac Boris Individualac 00:33:47 00:07:23 17,3 km/h 59,20
20. Bertić Kršnjavi Krešimir Individualac 00:34:10 00:07:46 17,1 km/h 58,54
21. Radas Ante Individualac 00:34:27 00:08:03 17,0 km/h 58,06
22. Tomšić Zlatko TK Jarun 00:34:31 00:08:07 17,0 km/h 57,94
23. Šumelj Bojan TK Swibir 00:34:36 00:08:12 16,9 km/h 57,80
24. Radobuljac Silvano Individualac 00:34:36 '' 16,9 km/h 57,80
25. Habuš Ivan BK Ciklus 00:34:43 00:08:19 16,9 km/h 57,61
26. Galinec Oliver BK Sveta Nedelja 00:35:00 00:08:36 16,7 km/h 57,14
27. Pekez Tomislav BK Ciklus 00:35:45 00:09:21 16,4 km/h 55,94
28. Govorčin Damir Pavao Škola biciklizma Zagreb 00:36:16 00:09:52 16,1 km/h 55,15
29. Orešić Vjekoslav Individualac 00:36:20 00:09:56 16,1 km/h 55,05
30. Galinec Mihael Individualac 00:36:36 00:10:12 16,0 km/h 54,64
31. Krkač Milan Individualac 00:36:48 00:10:24 15,9 km/h 54,35
32. Matotek Andrijan BK Ciklus 00:36:55 00:10:31 15,9 km/h 54,18
33. Petrinjak Krešimir Individualac 00:36:56 00:10:32 15,8 km/h 54,15
34. Iličić Goran BK Bjelovar 00:36:58 00:10:34 15,8 km/h 54,10
35. Modrić Damir BK Zagreb 00:38:12 00:11:48 15,3 km/h 52,36
36. Štefić Anita TK Swibir 00:38:19 00:11:55 15,3 km/h 52,20
37. Okorn Boris VK Jarun 00:38:46 00:12:22 15,1 km/h 51,59
38. Rovčanić Jelena BK Ciklus 00:38:57 00:12:33 15,0 km/h 51,35
39. Trninić Alan BK Vid Ročić 00:39:14 00:12:50 14,9 km/h 50,98
40. Gelo Robert Gbt Tuškanac 00:39:50 00:13:26 14,7 km/h 50,21
41. Jezi Domagoj Individualac 00:39:54 00:13:30 14,7 km/h 50,13
42. Jukica Hrvoje Individualac 00:40:05 00:13:41 14,6 km/h 49,90
43. Bagić Željko TK Swibir 00:40:13 00:13:49 14,6 km/h 49,73
44. Benko Tomislav Individualac 00:41:43 00:15:19 14,0 km/h 47,94
45. Trs Ivan AK Sljeme 00:42:40 00:16:16 13,7 km/h 46,88
46. Dananić Mario BK Pedalinec 00:43:24 00:17:00 13,5 km/h 46,08
47. Magadalenić Veljko BK Ciklus 00:43:36 00:17:12 13,4 km/h 45,87
48. Pavliš Marko BK Ciklus 00:43:45 00:17:21 13,4 km/h 45,71
49. Batur Renata BK Ciklus 00:44:23 00:17:59 13,2 km/h 45,06
50. Dančuo Nenad Individualac 00:46:16 00:19:52 12,6 km/h 43,23
51. Zrinščak Irena BK Krpelj 00:46:46 00:20:22 12,5 km/h 42,77
52. Mikuljan Boris BK Dukat 00:48:10 00:21:46 12,2 km/h 41,52
53. Fak Maja TK Swibir 00:48:53 00:22:29 12,0 km/h 40,91
54. Glinska Beata OK Kapela 00:49:37 00:23:13 11,8 km/h 40,31
55. Barišić Klara Individualac 00:52:15 00:25:51 11,2 km/h 38,28
56. Gardijan Vedran Individualac 00:54:01 00:27:37 10,8 km/h 37,03