3. kolo Cenera 2018 rezultati - 25. 07. 2018 18:30 Embed

dužina:9,75 km

Na 3. Ceneru nastupilo je 69 bicik -ista / -ica.
Najbrža je bila od žena Anita Štefić (0:39:06, cesta, TK Swibir), a od muža opet Janko Benger (BK Stubaki, s 0:24:22.)


# Prezime i ime Klub Vrijeme Kasni Avg Bodovi
1. Benger Janko BK Stubaki 00:24:22 00'' 24,0 km/h 82,08
2. Tomac Silvije BK Biker 00:25:54 00:01:32 22,6 km/h 77,22
3. Gunjević Bojan BK Ciklus 00:26:16 00:01:54 22,3 km/h 76,14
4. Lojen Matija BK Zagreb 00:26:24 00:02:02 22,2 km/h 75,76
5. Kleković Antonio BK Stubaki 00:28:07 00:03:45 20,8 km/h 71,13
6. Bebić Mijo Individualac 00:28:10 00:03:48 20,8 km/h 71,01
7. Ribić Dean BK Ciklus 00:28:11 00:03:49 20,8 km/h 70,96
8. Skoko Jozo Individualac 00:28:15 00:03:53 20,7 km/h 70,80
9. Perković Boris BK Roda 00:28:16 00:03:54 20,7 km/h 70,75
10. Balić Mario Individualac 00:28:54 00:04:32 20,2 km/h 69,20
11. Jeftinić Saša Individualac 00:28:55 00:04:33 20,2 km/h 69,16
12. Bunčić Marko BK Ciklus 00:29:27 00:05:05 19,9 km/h 67,91
13. Orehovec Zoran BK Dinamo 00:29:29 00:05:07 19,8 km/h 67,83
14. Gal Goran KK Bikeek Ptuj 00:30:32 00:06:10 19,2 km/h 65,50
15. Posavec Matej Individualac 00:30:55 00:06:33 18,9 km/h 64,69
16. Pletikosa Marko BK Ciklus 00:31:22 00:07:00 18,7 km/h 63,76
17. Bogdanić Robert BK Puls 00:31:31 00:07:09 18,6 km/h 63,46
18. Kukec Nikola Individualac 00:31:51 00:07:29 18,4 km/h 62,79
19. Kleković Denis Individualac 00:32:01 00:07:39 18,3 km/h 62,47
20. Tomašić Zlatko BK Sutla 00:32:04 00:07:42 18,2 km/h 62,37
21. Gašparić Robert Individualac 00:32:07 00:07:45 18,2 km/h 62,27
22. Hodžić Dinko BK Strada 00:32:08 00:07:46 18,2 km/h 62,24
23. Komarac Boris Individualac 00:32:28 00:08:06 18,0 km/h 61,60
24. Krajnović Ivo BK Biker 00:32:30 00:08:08 18,0 km/h 61,54
25. Pielić Marko Individualac 00:32:36 00:08:14 17,9 km/h 61,35
26. Tomičić Branko BK Ciklus 00:32:45 00:08:23 17,9 km/h 61,07
27. Bosnar Mario Individualac 00:33:30 00:09:08 17,5 km/h 59,70
28. Ištuk Luka BK Vid Ročić 00:33:50 00:09:28 17,3 km/h 59,11
29. Govorčin Damir Pavao Škola biciklizma Zagreb 00:33:58 00:09:36 17,2 km/h 58,88
30. Orešić Vjekoslav Han Solo 00:34:11 00:09:49 17,1 km/h 58,51
31. Sekulić Davor Zagreb 00:34:17 00:09:55 17,1 km/h 58,34
32. Šarić Davor BK Marjan 00:34:19 00:09:57 17,1 km/h 58,28
33. Alimović Mario BK Dinamo 00:34:24 00:10:02 17,0 km/h 58,14
34. Radas Ante Individualac 00:34:29 00:10:07 17,0 km/h 58,00
35. Radobuljac Silvano Individualac 00:34:34 00:10:12 16,9 km/h 57,86
36. Dobrenić Dobriša AK Sljeme 00:34:55 00:10:33 16,8 km/h 57,28
37. Pekez Tomislav BK Ciklus 00:36:02 00:11:40 16,2 km/h 55,50
38. Matotek Adrijan BK Ciklus 00:36:12 00:11:50 16,2 km/h 55,25
39. Rebić Marko TK Swibir 00:36:25 00:12:03 16,1 km/h 54,92
40. Galinec Mihael Individualac 00:36:49 00:12:27 15,9 km/h 54,32
41. Iličić Goran Individualac 00:37:04 00:12:42 15,8 km/h 53,96
42. Picek Gradimir Škola biciklizma Zagreb 00:37:25 00:13:03 15,6 km/h 53,45
43. Krkač Milan Individualac 00:37:26 00:13:04 15,6 km/h 53,43
44. Krešević Mario Individualac 00:37:30 00:13:08 15,6 km/h 53,33
45. Pospihalj Emil Individualac 00:38:29 00:14:07 15,2 km/h 51,97
46. Kos Zoran AK Sljeme 00:38:36 00:14:14 15,2 km/h 51,81
47. Okorn Boris VK Jarun 00:38:42 00:14:20 15,1 km/h 51,68
48. Štefić Anita TK Swibir 00:39:06 00:14:44 15,0 km/h 51,15
49. Šoš Igor Individualac 00:39:47 00:15:25 14,7 km/h 50,27
50. Trninić Alan BK Vid Ročić 00:39:48 00:15:26 14,7 km/h 50,25
51. Magadalenić Veljko BK Ciklus 00:41:00 00:16:38 14,3 km/h 48,78
52. Osvaldić Dolores AK Sljeme 00:41:44 00:17:22 14,0 km/h 47,92
53. Kovač Ivica Perpetum Gelender 00:42:43 00:18:21 13,7 km/h 46,82
54. Trs Ivan AK Sljeme 00:42:57 00:18:35 13,6 km/h 46,57
55. Pavlić Ivan BK Ciklus 00:44:08 00:19:46 13,3 km/h 45,32
56. Pavlinić Jadranko Individualac 00:44:46 00:20:24 13,1 km/h 44,68
57. Batur Renata BK Ciklus 00:45:00 00:20:38 13,0 km/h 44,44
58. Dananić Mario BK Pedalinec 00:45:12 00:20:50 12,9 km/h 44,25
59. Horvat Danijela AK Sljeme 00:47:58 00:23:36 12,2 km/h 41,70
60. Brezinščak Luka Individualac 00:48:08 00:23:46 12,2 km/h 41,55
61. Fak Maja TK Swibir 00:49:31 00:25:09 11,8 km/h 40,39
62. Piškorec Matija Individualac 00:49:56 00:25:34 11,7 km/h 40,05
63. Srnec Ivana AK Sljeme 00:50:41 00:26:19 11,5 km/h 39,46
64. Glinska Beata OK Kapela 00:50:48 00:26:26 11,5 km/h 39,37
65. Hodak Krešimir BK Ciklus 00:51:54 00:27:32 11,3 km/h 38,54
66. Turkulin Kosjenka Škola biciklizma Zagreb 00:54:03 00:29:41 10,8 km/h 37,00
67. Dobrenić Nataša Namćorasta AK Sljeme 00:58:00 00:33:38 10,1 km/h 34,48
68. Vazdar Ivan Individualac 00:58:22 00:34:00 10,0 km/h 34,27
69. Košćal Kristijan Individualac 01:11:57 00:47:35 8,1 km/h 27,80