2. kolo Cenera 2018 rezultati - 18. 07. 2018 18:30 Embed

dužina:9,75 km

Na 2. Ceneru nastupilo je 90 bicik -ista / -ica.
Najbrža je bila od žena Jelena Rovčanić ( 0:36:05, cesta, BK Ciklus), a od muža Janko Benger (BK Stubaki, 0:24:10)


# Prezime i ime Klub Vrijeme Kasni Avg Bodovi
1. Benger Janko BK Stubaki 00:24:10 00'' 24,2 km/h 82,76
2. Lojen Matija BK Zagreb 00:26:31 00:02:21 22,1 km/h 75,42
3. Lindermann Lars Focus Rapiro Racing 00:26:58 00:02:48 21,7 km/h 74,17
4. Bratić Mateo BK Dinamo 00:27:18 00:03:08 21,4 km/h 73,26
5. Bebić Mijo Individualac 00:27:19 00:03:09 21,4 km/h 73,22
6. Gunjević Bojan BK Ciklus 00:27:49 00:03:39 21,0 km/h 71,90
7. Orehovec Zoran BK Dinamo 00:28:23 00:04:13 20,6 km/h 70,46
8. Skoko Jozo Individualac 00:28:25 00:04:15 20,6 km/h 70,38
9. Škrebić Darko KK Bikeek Ptuj 00:28:30 00:04:20 20,5 km/h 70,18
10. Planinšek Vedran BK Biker 00:28:47 00:04:37 20,3 km/h 69,48
11. Ribić Dean BK Ciklus 00:29:26 00:05:16 19,9 km/h 67,95
12. Jukić Marino Aviokarte.hr 00:29:31 00:05:21 19,8 km/h 67,76
13. Jeftinić Saša Individualac 00:29:36 00:05:26 19,8 km/h 67,57
14. Zagorec Zoran BK Ciklus 00:29:39 00:05:29 19,7 km/h 67,45
15. Balić Mario Individualac 00:29:42 00:05:32 19,7 km/h 67,34
16. Zgaljić Adrian TK Zrinski 00:29:43 00:05:33 19,7 km/h 67,30
17. Beđić Matija BK Vid Ročić 00:30:21 00:06:11 19,3 km/h 65,90
18. Ivančanin Vilim Individualac 00:30:28 00:06:18 19,2 km/h 65,65
19. Gal Goran KK Bikeek Ptuj 00:30:29 00:06:19 19,2 km/h 65,61
20. Grginović Ivan BK Ciklus 00:30:59 00:06:49 18,9 km/h 64,55
21. Tomašić Zlatko BK Sutla 00:31:12 00:07:02 18,8 km/h 64,10
22. Stepanić Vjeran BK Ciklus 00:31:18 00:07:08 18,7 km/h 63,90
23. Shevchenko Karen Individualac 00:31:24 00:07:14 18,6 km/h 63,69
24. Kukec Nikola Individualac 00:31:28 00:07:18 18,6 km/h 63,56
25. Kleković Denis Individualac 00:31:43 00:07:33 18,4 km/h 63,06
26. Gašparić Robert Individualac 00:31:45 00:07:35 18,4 km/h 62,99
27. Komarac Boris Individualac 00:32:15 00:08:05 18,1 km/h 62,02
28. Hodžić Dinko BK Strada 00:32:16 00:08:06 18,1 km/h 61,98
29. Šišić Davor Individualac 00:32:20 00:08:10 18,1 km/h 61,86
30. Frlan Antonio Individualac 00:32:24 00:08:14 18,1 km/h 61,73
31. Bogdanić Robert BK Puls 00:32:45 00:08:35 17,9 km/h 61,07
32. Krajnović Ivo BK Biker 00:32:48 00:08:38 17,8 km/h 60,98
33. Lypolt Hrvoje BK Ciklus 00:33:04 00:08:54 17,7 km/h 60,48
34. Počuča Saša BK Ciklus 00:33:06 00:08:56 17,7 km/h 60,42
35. Bosnar Mario Individualac 00:33:22 00:09:12 17,5 km/h 59,94
36. Tomičić Branko BK Ciklus 00:33:26 00:09:16 17,5 km/h 59,82
37. Pielić Marko Individualac 00:33:53 00:09:43 17,3 km/h 59,03
38. Bertić Kršnjavi Krešimir Individualac 00:33:55 00:09:45 17,3 km/h 58,97
39. Radas Ante Individualac 00:33:57 00:09:47 17,2 km/h 58,91
40. Parotat Aljoša BK Velika Gorica 00:34:11 00:10:01 17,1 km/h 58,51
41. Milković Luka Individualac 00:34:33 00:10:23 16,9 km/h 57,89
42. Miletić Goran BK Sokol 1887 00:34:50 00:10:40 16,8 km/h 57,42
43. Rogulj Mario HAVK Mladost 00:34:55 00:10:45 16,8 km/h 57,28
44. Rebić Marko TK Swibir 00:35:03 00:10:53 16,7 km/h 57,06
45. Cipriš Nenad Individualac 00:35:05 00:10:55 16,7 km/h 57,01
46. Alimović Mario Individualac 00:35:09 00:10:59 16,6 km/h 56,90
47. Horvatić David Individualac 00:35:13 00:11:03 16,6 km/h 56,79
48. Radobuljac Silvano Individualac 00:35:16 00:11:06 16,6 km/h 56,71
49. Rovčanić Jelena BK Ciklus 00:36:05 00:11:55 16,2 km/h 55,43
50. Biondić Luka HAVK Mladost 00:36:17 00:12:07 16,1 km/h 55,12
51. Galinec Mihael Individualac 00:36:31 00:12:21 16,0 km/h 54,77
52. Marin Hrvoje Individualac 00:36:32 00:12:22 16,0 km/h 54,74
53. Pekez Tomislav BK Ciklus 00:36:33 00:12:23 16,0 km/h 54,72
54. Pivac Jan Individualac 00:36:42 00:12:32 15,9 km/h 54,50
55. Habuš Ivan BK Ciklus 00:37:41 00:13:31 15,5 km/h 53,07
56. Ptiček Lucija HAVK Mladost 00:37:47 00:13:37 15,5 km/h 52,93
57. Govorčin Damir Pavao Škola biciklizma Zagreb 00:37:48 00:13:38 15,5 km/h 52,91
58. Oreščanin Dražen Sesvete 00:37:49 00:13:39 15,5 km/h 52,89
59. Pospihalj Emil Individualac 00:37:50 00:13:40 15,5 km/h 52,86
60. Pekić Miljenko Individualac 00:37:53 00:13:43 15,4 km/h 52,79
61. Krešević Mario AK Sljeme 00:37:54 00:13:44 15,4 km/h 52,77
62. Begušić Stjepan Individualac 00:38:06 00:13:56 15,4 km/h 52,49
63. Begić Nika TK Triton 00:38:14 00:14:04 15,3 km/h 52,31
64. Dobrenić Dobriša AK Sljeme 00:38:27 00:14:17 15,2 km/h 52,02
65. Satinović Antonio Individualac 00:38:50 00:14:40 15,1 km/h 51,50
66. Zec Goran Individualac 00:38:59 00:14:49 15,0 km/h 51,30
67. Gelo Robert Individualac 00:39:06 00:14:56 15,0 km/h 51,15
68. Ostojić Saša Individualac 00:39:11 00:15:01 14,9 km/h 51,04
69. Šoš Igor Individualac 00:39:59 00:15:49 14,6 km/h 50,02
70. Petrec Zvonimir Individualac 00:40:29 00:16:19 14,5 km/h 49,40
71. Okorn Boris TK Jarun 00:40:33 00:16:23 14,4 km/h 49,32
72. Mišćin Boris BK Dinamo 00:40:42 00:16:32 14,4 km/h 49,14
73. Magadalenić Veljko BK Ciklus 00:40:57 00:16:47 14,3 km/h 48,84
74. Štefić Anita TK Swibir 00:41:26 00:17:16 14,1 km/h 48,27
75. Trninić Alan BK Vid Ročić 00:41:55 00:17:45 14,0 km/h 47,71
76. Bagić Željko TK Swibir 00:42:42 00:18:32 13,7 km/h 46,84
77. Osvaldić Dolores AK Sljeme 00:42:49 00:18:39 13,7 km/h 46,71
78. Kovač Ivica Perpetum Gelender 00:43:05 00:18:55 13,6 km/h 46,42
79. Trs Ivan AK Sljeme 00:43:56 00:19:46 13,3 km/h 45,52
80. Batur Renata BK Ciklus 00:45:42 00:21:32 12,8 km/h 43,76
81. Grubeša Mislav Individualac 00:46:03 00:21:53 12,7 km/h 43,43
82. Dančuo Nenad Individualac 00:46:07 00:21:57 12,7 km/h 43,37
83. Krkač Milan Individualac 00:46:18 00:22:08 12,6 km/h 43,20
84. Brezinščak Luka Individualac 00:48:46 00:24:36 12,0 km/h 41,01
85. Horvat Danijela Individualac 00:50:31 00:26:21 11,6 km/h 39,59
86. Fak Maja Individualac 00:51:13 00:27:03 11,4 km/h 39,05
87. Glinska Beata OK Kapela 00:53:57 00:29:47 10,8 km/h 37,07
88. Dobrenić Nataša Namćorasta AK Sljeme 00:56:12 00:32:02 10,4 km/h 35,59
89. Piškorec Matija Individualac 00:59:00 00:34:50 9,9 km/h 33,90
90. Jagustin Petar Individualac 01:02:26 00:38:16 9,4 km/h 32,03