1. kolo Cenera 2018 rezultati - 11. 07. 2018 18:30 Embed

dužina:9,75 km

Prvo kolo nakon tehničkih problema oko dobivanja dozvola...
Zbog kašnjenja s početkom Cenera promijenili smo cijeli koncept trening lige.N
ije održano ni proljetni Cener, a ljetni je tek počeo 11.7.
Na 1. Ceneru i prvom ljetnom nastupilo je 36 bicik -ista / -ica.
Najbrža je bila od žena, Maja Bonačić s 0:31:47 (cesta), a od muža Janko Benger s 0:24:44.
Od 1.9. Cener će biti prve subote u mjesecu.


# Prezime i ime Klub Vrijeme Kasni Avg Bodovi
1. Benger Janko BK Stubaki 00:24:10 00'' 24,2 km/h 82,76
2. Lojen Matija BK Zagreb 00:27:24 00:03:14 21,4 km/h 72,99
3. Gunjević Bojan BK Ciklus 00:27:35 00:03:25 21,2 km/h 72,51
4. Sever Pavao Individualac 00:28:57 00:04:47 20,2 km/h 69,08
5. Sesar Vlatko BK Dinamo 00:31:12 00:07:02 18,8 km/h 64,10
6. Frlan Antonio Individualac 00:31:14 00:07:04 18,7 km/h 64,03
7. Hodžić Dinko BK Strada 00:31:21 00:07:11 18,7 km/h 63,80
8. Kleković Denis Individualac 00:31:33 00:07:23 18,5 km/h 63,39
9. Bonačić Maja BK Ciklus 00:31:47 00:07:37 18,4 km/h 62,93
10. Habuš Ivan BK Ciklus 00:31:50 00:07:40 18,4 km/h 62,83
11. Kukec Nikola Individualac 00:32:10 00:08:00 18,2 km/h 62,18
12. Krajnović Ivo BK Biker 00:32:53 00:08:43 17,8 km/h 60,82
13. Tomičić Branko BK Ciklus 00:33:31 00:09:21 17,5 km/h 59,67
14. Horvatić David Individualac 00:34:07 00:09:57 17,2 km/h 58,62
15. Pekez Tomislav BK Ciklus 00:35:29 00:11:19 16,5 km/h 56,36
16. Brnjak Deni BK Opušteno 00:35:35 00:11:25 16,4 km/h 56,21
17. Rovčanić Jelena BK Ciklus 00:35:38 00:11:28 16,4 km/h 56,13
18. Oreščanin Dražen Sesvete 00:36:03 00:11:53 16,2 km/h 55,48
19. Marin Hrvoje Individualac 00:38:33 00:14:23 15,2 km/h 51,88
20. Kos Darije BK Ciklus 00:40:07 00:15:57 14,6 km/h 49,85
21. Šoš Igor Individualac 00:40:45 00:16:35 14,4 km/h 49,08
22. Krkač Milan   00:40:52 00:16:42 14,3 km/h 48,94
23. Magadalenić Veljko BK Ciklus 00:40:58 00:16:48 14,3 km/h 48,82
24. Okorn Boris TK Jarun 00:41:49 00:17:39 14,0 km/h 47,83
25. Trninić Alan BK Vid Ročić 00:41:53 00:17:43 14,0 km/h 47,75
26. Ilijić Saša Individualac 00:41:58 00:17:48 13,9 km/h 47,66
27. Trs Ivan AK Sljeme 00:41:58 '' 13,9 km/h 47,66
28. Grubeša Mislav Individualac 00:43:06 00:18:56 13,6 km/h 46,40
29. Kovač Ivica Perpetum Gelender 00:43:28 00:19:18 13,5 km/h 46,01
30. Batur Renata BK Ciklus 00:47:01 00:22:51 12,4 km/h 42,54
31. Kruc Tihomir Individualac 00:48:59 00:24:49 11,9 km/h 40,83
32. Širola Tamina BK Ciklus 00:53:08 00:28:58 11,0 km/h 37,64
33. Jug Darinka Vozim za Zagreb PEDALEC 00:53:10 00:29:00 11,0 km/h 37,62
34. Horvat Danijela AK Sljeme 00:55:58 00:31:48 10,5 km/h 35,74
35. Dobrenić Nataša Namćorasta AK Sljeme 00:59:20 00:35:10 9,9 km/h 33,71
36. Kos Valentina BK Ciklus 01:02:12 00:38:02 9,4 km/h 32,15